Cięcie wodą skał, stali i drewna

Oferujemy usługę profesjonalnego cięcia aluminium, drewna oraz skał z użyciem najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na polskim rynku. Aby móc zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług, stawiamy na cięcie technologią Waterjet. Wykorzystując strumienie wody o prędkości wylotowej nawet do 760 m/s, jesteśmy w stanie przecinać elementy, których grubość sięga nawet 20 cm. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich klientów biznesowych działających w branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej czy wydobywczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje m.in. cięcie drewna wodą.

Profesjonalne, najwyższej jakości cięcie aluminium, drewna i skał

Jesteśmy obecni na rynku już od 1992 roku. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy setki zleceń obejmujących zarówno przetwórstwo tworzyw sztucznych, jak i projekty form wtryskowych. Aby zapewnić Państwu najwyższy standard cięcia drewna wodą, rozbudowujemy regularnie nasz park maszynowy, stawiając wyłącznie na najbardziej niezawodne rozwiązania, jak chociażby maszyny marki MAXIEM i OMAX. Urządzenia te odznaczają się bezawaryjnością, prostą obsługą oraz wysoką precyzją, co przekłada się na szybkie cięcie aluminium czy też rozmaitych skał. Nie bez znaczenia jest też dla nas kadra pracownicza – zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem. Czynniki te sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić wymogi nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto postawić na cięcie drewna wodą?

Profesjonalne cięcie aluminium, drewna oraz skał z użyciem technologii Waterjet ma wiele zalet. Do najczęściej przytaczanych możemy tu zaliczyć:

  • Wysoką precyzję cięcia, z dokładnością do 0,1 mm;
  • Równość krawędzi, poddawanych obróbce;
  • Zerowe ryzyko zniszczenia elementów;
  • Brak konieczności przeprowadzania prac wykończeniowych;
  • Możliwość uzyskiwania dowolnych kształtów.

Co więcej, cięcie drewna wodą to znakomita opcja dla firm przykładających dużą wagę do reguł zrównoważonego rozwoju. Obróbka z użyciem technologii Waterjet nie powoduje bowiem emisji szkodliwych spalin do atmosfery, co czyni ją w stu procentach bezpieczną dla środowiska.

Poszukujesz rzetelnej firmy, zajmującej się cięciem aluminium technologią Waterjet? Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Pomożemy Ci w znalezieniu najodpowiedniejszych rozwiązań, a także udzielimy wszelkich informacji dotyczących wyceny usług oraz przewidywanego czasu realizacji. Zależy nam, aby cięcie aluminium czy skał technologią Waterjet było jak najbardziej przystępne dla naszych klientów.

Obsługujemy całą Polskę – zamówienia na cięcie wodą skał, stali i drewna napływają do nas zarówno z dużych miast (np. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole, Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Łódź, Lublin, Zielona Góra czy Szczecin), jak i z mniejszych lokalizacji (np. Wolbrom, Zamość, Kalisz, Sopot, Konin, Mysłowice, Leszno, Nowy Sącz, Kołobrzeg czy Zduńska Wola).

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!