Cięcie wodą tworzyw sztucznych, gumy, pianki, laminaty i skóry naturalnej

Oferujemy profesjonalne cięcie gumy, skóry naturalnej i innych materiałów, wymagających szczególnej precyzji w trakcie obróbki. Stawiamy na nowatorską technologię Waterjet, czyli cięcie elementów za pomocą kontrolowanych strumieni wody. Prędkość wylotowa w trakcie takiej obróbki sięga nawet 760 m/s, co pozwala nam nie tylko na uzyskanie znakomitej precyzji, ale również cięcie kilku przedmiotów jednocześnie. Realizujemy zlecenia dla firm motoryzacyjnych, producentów sprzętu AGD oraz elektroniki, spółek wydobywczych, a także producentów żywności. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego cięcie gumy czy skóry naturalnej technologią Waterjet naprawdę się opłaca?

Zarówno guma, jak i skóra naturalna należą do materiałów delikatnych, narażonych na nieumyślne uszkodzenie w trakcie konwencjonalnej obróbki. Wykorzystując kontrolowane strumienie wody o ogromnej prędkości wylotowej, jesteśmy w stanie przeprowadzić precyzyjne, a zarazem bezpieczne cięcie gumy i innych materiałów. Aby było to możliwe, nasza firma wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejsze urządzenia, jak chociażby maszyny tnące globalMAX 1530. Stawiamy przy tym na doświadczonych specjalistów, którzy potrafią uzyskać nawet najbardziej niestandardowe kształty zlecane przez naszych klientów.

Największe zalety cięcia gumy, pianki lub skóry naturalnej technologią Waterjet

Co sprawia, że na cięcie gumy i innych tworzyw sztucznych za pomocą wodnych strumieni decyduje się coraz więcej przedsiębiorców? Powodów jest wiele, lecz do najistotniejszych możemy tu zaliczyć:

  • Bardzo krótki czas realizacji;
  • Możliwość skutecznej obróbki szerokiej gamy materiałów;
  • Praktycznie zerowe prawdopodobieństwo uszkodzenia ciętych elementów;
  • Precyzję, nawet do 0.1 mm.

Obróbka technologią Waterjet jest w stu procentach bezpieczna dla środowiska – w trakcie cięcia maszyny nie emitują toksycznych spalin. Ukończone elementy nie wymagają także dodatkowej obróbki wykończeniowej.

Dlaczego warto zlecić cięcie gumy lub skóry naturalnej właśnie nam?

Nasza firma jest obecna na rynku już od 1992 roku. Lata doświadczenia pozyskanego w trakcie cięcia gumy i innych tworzyw sztucznych pozwoliły nam na poznanie najskuteczniejszych technik, umożliwiających szybką, a zarazem skuteczną obróbkę. Zależy nam przy tym, aby nasze usługi były zarówno profesjonalne, jak i przystępne cenowo. Każde zlecenie podlega u nas indywidualnej wycenie.

Zaletą naszej firmy jest również ogólnopolska działalność – obsługujemy Klientów ze wszystkich województw, zarówno z dużych, jak i małych miast. Zamówienia napływają do nas z całej Polski, między innymi z takich lokalizacji jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole, Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Łódź, Lublin, Zielona Góra, Szczecin, Wolbrom, Zamość, Kalisz, Sopot, Konin, Mysłowice, Leszno, Nowy Sącz, Kołobrzeg czy Zduńska Wola.

Zapraszamy gorąco do skontaktowania się z naszym zespołem!