Usługi na wtryskarkach

Jednym z dwóch najczęściej realizowanych dla Klientów działań w naszej firmie są usługi na wtryskarkach. Wykonujemy je kompleksowo, rozpoczynając od wykonania koncepcji, a następnie tworząc wszystkie elementy projektu. Do realizowania zamówień wykorzystywane są nowoczesne wtryskarki do tworzyw sztucznych, które należą do parku maszynowego naszego zakładu, ale możemy również zastosować maszyny, które dostarczą nam nasi Klienci.

Czym jest wtryskiwanie tworzyw sztucznych?

Metoda ta jest jednocześnie prosta i szybka, wystarczy jedynie dysponować właściwymi urządzeniami. Możliwości stworzenia wszechstronnego kształtu są uzależnione od przygotowanej formy. Wtłaczane do niej tworzywo sztuczne pozwala na wykonanie przedmiotu w takim właśnie kształcie. Dzięki temu możliwe jest tworzenie powtarzalnych produktów, które z łatwością można produkować na większą, masową skalę.

Nasi klienci

Poprzez wtryskiwanie tworzyw sztucznych możliwe jest wykonanie części, które stanowią niezbędne elementy urządzeń wielu branż przemysłowych. Można je chociażby stosować w sprzętach AGD, ale także korzystają z nich przedsiębiorstwa, które działają w branży samochodowej, spożywczej czy elektrotechnicznej.

Zalety usług

Atutów stosowanych urządzeń jest wiele, a zalicza się do nich chociażby możliwość wszechstronnego ich wykorzystania do działań produkcyjnych. Ich praca jest w pełni zautomatyzowana, a jednocześnie bardzo sprawna, co jest efektem zastosowania suszarek czy podajników, przyspieszających działanie całego systemu. Przyczynia się do tego również układ sterowania, do którego wykorzystywane są mikro procesy.

Usługi na wtryskarkach w firmie Syntmet

Realizacja usług na wtryskarkach wymaga doświadczenia i kompleksowej wiedzy na temat przetwórstwa tworzyw sztucznych. Syntmet od lat doskonali kompetencje w tym zakresie i rozwija się wraz z postępem technologicznym branży. 

  • Oferujemy kompleksowe usługi produkcji na wtryskarkach. 

  • Projektowanie form

  • Optymalizację procesu wtrysku i stabilizacji tworzywa oraz 

  • realizację dodatkowych procesów technologicznych niezbędnych do wyprodukowania produktu gotowego.

Doświadczalna weryfikacja procesu produkcji na wtryskarce

Jakość usługi na wtryskarce zależy od wielu parametrów. Aby uzyskać oczekiwany efekt, trzeba kontrolować proces uplastyczniania i sieciowania tworzywa. Opanowanie produkcji na wtryskarce wymaga wiedzy, doświadczenia i doświadczalnej weryfikacji jakości, co jest elementem oferty usług na wtryskarkach świadczonych przez Syntmet.

Produkcja kształtek z tworzywa sztucznego

Wtryskarki na usługi pozwalają na produkowanie pojedynczych kształtek oraz większych serii. Fabryka Syntmet może wykorzystać formy dostarczone przez zamawiającego. Zadzwoń i sprawdź koszt i dostępny harmonogram produkcji twoich kształtek.

Projektowanie i produkcja form do usług na wtryskarkach

Syntmet projektuje i wytwarza formy do usług na wtryskarkach oraz dla zamawiających produkujących na własnych urządzeniach. Skontaktuj się z nami i sprawdź, ile kosztuje przygotowanie usługi produkcji na wtryskarce.

Równoległa produkcja kształtek o zróżnicowanych parametrach

Możliwość jednoczesnego realizowania usług na różnych wtryskarkach pozwala na skrócenie czasu realizacji złożonych zleceń, które polegają na produkcji formatek o różnych rozmiarach i właściwościach. Sprawdź nasz park wtryskarek na usługi i dowiedz się, co możesz u nas wyprodukować.

Tworzywa, z których możesz produkować na wtryskarkach Syntmet

Zaletą fabryki Syntmet jest możliwość realizowania wszechstronnych zleceń. Świadczymy usługi produkcji na wtryskarkach zarówno z tworzyw twardych, jak i elastycznych. Przetwarzamy tworzywa, które wymagają uplastycznienia lub kontroli procesu sieciowania. 

  • Produkcja formatek z termoplastów i tworzyw reaktywnych – realizujemy usługi wtryskarkami pozwalającymi na produkcję formatek z tworzyw o różnych właściwościach przetwórczych.

  • Produkcja formatek z elastomerów i plastomerów – możesz zlecić usługi na wtryskarkach do produkcji wyrobów twardych i elastycznych.

  • Modyfikacja właściwości tworzyw pod kątem wymogów użytkowych produkowanych formatek – oferujemy optymalizację składu tworzywa, tak, aby można było uzyskać optymalny efekt. Stosujemy wszystkie dostępne dodatki, w tym: napełniacze, plastyfikatory, stabilizatory, antystatyki, barwniki itp.

Dlaczego warto zlecić produkcję kształtek z tworzywa naszej firmie?

Syntmet dysponuje wszechstronnym nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia produkcję z wszystkich typów tworzyw wykorzystywanych w przemyśle. Świadczymy usługi na wtryskarkach polegające na produkcji formatek. Możemy także zaoferować realizację pozostałych procesów technologicznych. Dlaczego warto kupić usługi realizowane na wtryskarkach Syntmet?

  • Przeszło 3 dekady doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych – usługowa produkcja na wtryskarkach to podstawa oferty firmy Syntmet. Od 30 lat realizujemy usługi produkcji formatek z tworzyw metodą wtrysku dla zleceniodawców z Polski i z zagranicy.

  • Zaawansowany park wtryskarek na usługi – dysponujemy zróżnicowanym parkiem wtryskarek, który umożliwia nam efektywne produkowanie kształtek o różnych rozmiarach w seriach o różnej wielkości.

  • Automatyzacja usługowej produkcji wtryskarkami – wtryskarki, na których realizujemy usługi, pozwalają na automatyzowanie procesu produkcji kształtek, co umożliwia uzyskanie optymalnego jednostkowego kosztu produkcji. 

Oferujemy również realizację kolejnych etapów procesu produkcyjnego, w tym obróbki formatek produkowanych w ramach usług na wtryskarkach.

Usługi na wtryskarkach realizujemy na terenie całej Polski. Zlecenia dostajemy zarówno z dużych miast (np. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Kraków, Katowice, Łódź, Lublin, Białystok, Opole, Zielona Góra), jak i z tych mniejszych (np. Kalisz, Nowy Sącz, Konin, Leszno, Zamość, Mysłowice, Sopot, Kołobrzeg, Zduńska Wola, Wolbrom). Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Czytaj więcej o usługach formowania wtryskowego dla branży: