Usługi na wtryskarkach

Jednym z dwóch najczęściej realizowanych dla Klientów działań w naszej firmie są usługi na wtryskarkach. Wykonujemy je kompleksowo, rozpoczynając od wykonania koncepcji, a następnie tworząc wszystkie elementy projektu. Do realizowania zamówień wykorzystywane są nowoczesne wtryskarki do tworzyw sztucznych, które należą do parku maszynowego naszego zakładu, ale możemy również zastosować maszyny, które dostarczą nam nasi Klienci.

Czym jest wtryskiwanie tworzyw sztucznych?

Metoda ta jest jednocześnie prosta i szybka, wystarczy jedynie dysponować właściwymi urządzeniami. Możliwości stworzenia wszechstronnego kształtu są uzależnione od przygotowanej formy. Wtłaczane do niej tworzywo sztuczne pozwala na wykonanie przedmiotu w takim właśnie kształcie. Dzięki temu możliwe jest tworzenie powtarzalnych produktów, które z łatwością można produkować na większą, masową skalę.

Nasi klienci

Poprzez wtryskiwanie tworzyw sztucznych możliwe jest wykonanie części, które stanowią niezbędne elementy urządzeń wielu branż przemysłowych. Można je chociażby stosować w sprzętach AGD, ale także korzystają z nich przedsiębiorstwa, które działają w branży samochodowej, spożywczej czy elektrotechnicznej.

Wykorzystywane urządzenia

Jako renomowana wtryskownia tworzyw sztucznych do realizacji zamówień stosujemy maszyny o bardzo dobrych parametrach, które zostały wyprodukowane przede wszystkim przez firmę ARBURG. Charakteryzują się one zróżnicowanymi właściwościami, w tym przede wszystkim siłą zwarcia, która w zależności od konkretnego sprzętu wynosi od 50 do nawet 350 ton.

Zalety usług

Atutów stosowanych urządzeń jest wiele, a zalicza się do nich chociażby możliwość wszechstronnego ich wykorzystania do działań produkcyjnych. Ich praca jest w pełni zautomatyzowana, a jednocześnie bardzo sprawna, co jest efektem zastosowania suszarek czy podajników, przyspieszających działanie całego systemu. Przyczynia się do tego również układ sterowania, do którego wykorzystywane są mikro procesy.