Usługi formowania wtryskowego dla branży wydobywczej

Syntmet współpracuje z wieloma małymi i dużymi firmami z branży wydobywczej i gazowniczej. Pomagamy w rozwiązaniu problemów technicznych podczas wydobycia gazu, węgla czy innych surowców, oferując wysokiej jakości komponenty powstałe w procesie formowania wtryskowego. Nasze wypraski pozwalają zaoszczędzić pieniądze i usprawnić wydajność wydobycia, przyczyniają się także do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz komponentów z istniejących form, czy też wygenerowania nowych prototypów, w firmie Syntmet jesteśmy w stanie opracować najlepsze rozwiązanie. Nasze wypraski znajdują zastosowanie w sprzęcie takim jak koparki, ładowarki i wywrotki, które narażone są na duże obciążenia i wysokie temperatury. Komponenty z tworzyw sztucznych mają większą odporność chemiczną i trwałość w porównaniu z częściami metalowymi. Można wykonać je w dowolnej formie i wielkości. 

Usługi formowania wtryskowego w Syntmet

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i ciągłemu ulepszaniu procesów produkcyjnych jesteśmy w stanie formować wtryskowo praktycznie każdą termoplastyczną żywicę polimerową i kompozycje dodatków, aby sprostać wymaganiom branży wydobywczej.

Usługi formowania wtryskowego kierujemy do przedstawicieli branży wydobywczej i gazowniczej działających na terenie całego kraju. Obsługujemy zarówno duże, jak i małe miasta takie jak m.in. Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Łódź, Lublin, Zielona Góra, Zamość, Zduńska Wola, Kalisz, Sopot, Konin, Wolbrom, Leszno, Nowy Sącz, Kołobrzeg czy Mysłowice.

Zapraszamy do kontaktu z – przyjemnością doradzimy w zakresie doboru materiału, konstrukcji i wykonania.

Oto niektóre z produktów, które jesteśmy w stanie wyprodukować dla branży wydobywczej:

  • filtry bębnowe,
  • płyty filtracyjne,
  • filtry hydrocyklonowe,
  • separatory ciecz-ciało stałe.